Catalitzador C9300L-24P-4X

Catalitzador C9300L-24P-4X
Detalls:
Informació del producte Commutador Cisco Catalyst C9300L-24P-4X
El Cisco Catalyst C9300L-24P-4X és un commutador d'accés PoE+ Gigabit Ethernet de capa 3 Gigabit Ethernet apilable i fix dissenyat per a implementacions de campus i branques empresarials segures i d'alt rendiment que requereixen una font d'alimentació integrada i una amplada de banda d'enllaç ascendent de 10G.
Enviar la consulta
Descripció
Enviar la consulta

AITI Tech Limited és un dels principals fabricants i proveïdors de catalitzador c9300l-24p-4x. Amb més de 20 anys d'experiència, us donem la benvinguda a comprar un catalitzador barat a granel c9300l-24p-4x en estoc aquí a la nostra fàbrica. Tots els nostres productes són d'alta qualitat i baix preu. Contacta amb nosaltres per a la llista de preus.

 

Configuració de ports i suport PoE+

El commutador inclou 24 ports d'enllaç de baixada 10/100/1000BASE-T PoE+ (IEEE 802.3at) amb fins a 30 W per port i 4 ports d'enllaç ascendent SFP+ 10G/1G fixos per a una connectivitat troncal de fibra-d'alta velocitat. Pressupost PoE total de 505 W, ampliable a 720 W amb segona font d'alimentació opcional; Una única font d'alimentació PWR-C1{-715WAC de 715 W està pre-instal·lada, dues ranures proporcionen unitats redundants intercanviables-en calent i tres ventiladors substituïbles en camp proporcionen redundància de refrigeració (N+1).

20241226115922
5d22d7436d108626575441750-800x800

 

C9200L-24T-4G-A3
20191203105624vYNsUS

Rendiment i apilament

El commutador té 128 Gbps de capacitat de commutació autònoma i una velocitat de reenviament de 95,23 milions de paquets per segon (Mpps). La tecnologia StackWise™320 ofereix una amplada de banda d'apilament de 320 Gbps, amb un rendiment apilat que augmenta fins a 448 Gbps i 333,33 Mpps, permetent fins a vuit commutadors com a unitat lògica única. Alta disponibilitat amb failover inferior a 50 ms garantit per NSF/SSO.

 

Seguretat i administració

El commutador es basa en Cisco IOS XE i UADP 2.0 ASIC i proporciona xifratge MACsec 256 basat en maquinari-, TrustSec, anàlisi de trànsit xifrat i autenticació 802.1X. Es pot gestionar mitjançant el Cisco Catalyst Center basat en CLI, NETCONF, RESTCONF, gRPC o JSON-per a l'automatització basada en polítiques-.

 

20241226120016
C9200L-24P-4X-E
C9200L-24P-4G-E-1

 

Bones pràctiques de llicència i implementació de programari

Disponible amb Network Essentials (-E) per a la commutació bàsica de capa 2 i accés estàtic/encaminat, o Network Advantage (-A) per a un encaminament dinàmic complet (OSPF, EIGRP, BGP, IS-IS) i segmentació basada en VRF-. Tots dos requereixen una subscripció obligatòria de Cisco DNA.

La sèrie C9300L 24P 4X és excel·lent per a capes d'accés al campus, desplegaments PoE+ d'alta-densitat que requereixen una amplada de banda d'enllaç ascendent de 10G per a punts d'accés Wi{-Fi 6/6E, telèfons IP de propera-generació, càmeres de vigilància i dispositius IoT.

 

Preguntes freqüents

 

P1: Per a què s'utilitza el commutador Cisco Catalyst C9300L-24P-4X?

A1: Està dissenyat per a capes d'accés a campus i sucursals empresarials, proporcionant connectivitat PoE+ d'alta-densitat per a dispositius com ara punts d'accés Wi-Fi 6/6E, telèfons IP, sistemes de vigilància i punts finals IoT, amb suport d'enllaç ascendent 10G d'alta-velocitat per a la integració de la columna vertebral.

P2: Quants ports admet i quina és la capacitat PoE?

A2: Inclou:

● 24 ports PoE+ 10/100/1000BASE-T (fins a 30 W per port).

● 4 ports d'enllaç ascendent SFP+ 10G/1G.

● Pressupost d'alimentació PoE total de 505 W (ampliable fins a 720 W amb font d'alimentació addicional).

P3: Admet l'apilament?

A3: Sí. Utilitza la tecnologia Cisco StackWise™-320:

● Es poden apilar fins a 8 interruptors.

● Ample de banda d'apilament de 320 Gbps.

● Rendiment agregat de fins a 448 Gbps en mode de pila.

● Habilita la gestió d'un únic commutador lògic.

P4: Quin és el seu rendiment de commutació?

A4: ● Capacitat de commutació de 128 Gbps (autònom).

● Velocitat de reenviament de 95,23 Mpps.

● Alta escalabilitat quan s'apilen amb un rendiment de fins a 333,33 Mpps.

P5: Quines funcions de redundància ofereix?

A5: Admet:

● Ranures d'alimentació dobles (canvi-en calent).

● Potència redundant opcional (disseny N+1).

● 3-ventiladors substituïbles de camp per a la redundància de refrigeració.

● Falla inferior a 50 ms utilitzant tecnologia NSF/SSO.

P6: Quines funcions de seguretat s'inclouen?

A6: Construït a Cisco IOS XE amb UADP 2.0 ASIC, admet:

● Xifratge MACsec de 256 bits.

● Arquitectura de seguretat TrustSec.

● Anàlisi de trànsit xifrat (ETA).

● Autenticació 802.1X per al control d'accés segur.

 

Etiquetes populars: catalitzador c9300l-24p-4x, proveïdors de catalitzador c9300l-24p-4x

Enviar la consulta
Enviar la consulta