Catalitzador C9300L-48P-4X

Catalitzador C9300L-48P-4X
Detalls:
Visió general del commutador Cisco Catalyst C9300L-48P-4X
Cisco Catalyst C9300L-48P-4X és un enllaç ascendent fix d'alta densitat, la principal plataforma empresarial apilable de Cisco, dissenyada per a desplegaments segurs de sucursals i campus, amb consum d'energia, inclòs el commutador d'accés PoE+.
Enviar la consulta
Descripció
Enviar la consulta

AITI Tech Limited és un dels principals fabricants i proveïdors de catalitzador c9300l-48p-4x. Amb més de 20 anys d'experiència, us donem la benvinguda a comprar un catalitzador barat a granel c9300l-48p-4x en estoc aquí a la nostra fàbrica. Tots els nostres productes són d'alta qualitat i baix preu. Contacta amb nosaltres per a la llista de preus.

 

Configuració del port i funcionament PoE+

El commutador ofereix 48 ports d'enllaç descendent 10/100/1000BASE-T PoE+ (IEEE 802.3at) que proporcionen fins a 30 W per port i 4 ports d'enllaç ascendent SFP+ 10G/1G fixos per a una connectivitat ràpida de la xarxa troncal de fibra. Té una font d'alimentació de 715 W de CA que ofereix un pressupost PoE predeterminat de 505 W, escalable a 855 W amb una segona font d'alimentació de 715 W o fins a 1440 W amb una font opcional d'alta potència-. Té dues ranures d'alimentació i tres ventiladors redundants per augmentar la disponibilitat.

20241226095122
20241226095302

 

20241226095108
C9200L-48P-4X-E-scaled-1-1536x1229

Rendiment i apilament

La capacitat de commutació autònoma és de 176 Gbps amb una velocitat de reenviament de 130,95 Mpps. La tecnologia StackWise 320 proporciona 320 Gbps d'ample de banda d'apilament, ampliant la capacitat total a 496 Gbps i la velocitat de reenviament a 369,05 Mpps a través de fins a vuit commutadors.

 

Seguretat i programari

El commutador s'executa amb Cisco IOS XE i UADP 2.0 ASIC i ofereix xifratge de maquinari AES256 MACsec, Encrypted Traffic Analytics (ETA), TrustSec i autenticació 802.1X. Es ven amb llicències permanents de Network Essentials (E) o Network Advantage (A) i una subscripció necessària de Cisco DNA per a l'automatització de polítiques i d'accés SD-.

 

26
switch-cisco-48-portas-catalyst-9200l-4x1g-c9200l-48t-4g-e
20241225175425

 

Implantació òptima

La sèrie C9300L 48P 4X és perfecta per a grans capes d'accés al campus, sucursals empresarials i xarxes convergents que exigeixen PoE+ d'alta densitat per a 48 dispositius simultàniament (telèfons IP, punts d'accés Wi-Fi 6/6E, càmeres de vigilància i punts finals d'IoT), amb capacitat d'enllaç ascendent-futurista per al creixement de la xarxa 10G.

 

Preguntes freqüents

 

P1: Per a què serveix el Cisco Catalyst C9300L-48P-4X?

A1: El commutador Cisco Catalyst C9300L-48P-4X és un commutador d'accés PoE+ de capa 3 d'alta densitat dissenyat per a xarxes de campus i sucursals empresarials. Admet dispositius amb cable com ara telèfons IP, punts d'accés Wi-Fi, càmeres de vigilància i punts finals d'IoT.

P2: Quants ports admet?

A2: Proporciona:

● 48 ports d'accés PoE+ 10/100/1000BASE-T.

● 4 ports d'enllaç ascendent SFP+ 10G/1G per a connectivitat de fibra.

P3: Quina és la capacitat d'alimentació PoE?

A3: ● Pressupost PoE base: ~505 W (amb PSU de 715 W).

● Actualitzable a ~855 W amb fonts d'alimentació duals.

● Fins a ~1440 W amb l'opció d'alimentació d'alimentació d'-alta potència.
● Cada port admet fins a 30 W (PoE+ IEEE 802.3at).

P4: Admet l'apilament?

A4: Sí. Utilitza la tecnologia StackWise-320:

● Fins a 8 interruptors per pila.

● Ample de banda d'apilament de 320 Gbps.

● Gestió unificada i alta disponibilitat.

P5: Quin és el rendiment del canvi?

A5: ● Capacitat de commutació: 176 Gbps (unitat única).

● Velocitat de reenviament: ~130,95 Mpps.

● Fins a 496 Gbps i 369,05 Mpps en una pila completa.

P6: Quin sistema operatiu funciona?

A6: executa Cisco IOS XE a l'arquitectura UADP 2.0 ASIC, que permet:

● Programabilitat.

● Automatització.

● Funcions gestionades-al núvol mitjançant Cisco DNA.

P7: Quines funcions de seguretat s'inclouen?

A7: Les capacitats clau de seguretat inclouen:

● Xifratge de maquinari MACsec AES-256.

● Autenticació 802.1X.

● Aplicació de la política TrustSec.

● Anàlisi de trànsit xifrat (ETA).

P8: Quines llicències hi ha disponibles?

A8: Admet:

● Elements bàsics de xarxa (E).

● Avantatge de la xarxa (A).

● Subscripció Cisco DNA (necessària per a l'automatització avançada i les funcions d'accés SD{0}).

P9: On es desplega normalment?

A9: Casos d'ús habituals:

● Capa d'accés al campus empresarial.

● Grans sucursals.

● Entorns -PoE d'alta densitat.

● Implementació de punts d'accés Wi-Fi 6/6E.

● Vigilància IP i xarxes pesades-IoT.

 

Etiquetes populars: catalitzador c9300l-48p-4x, proveïdors de catalitzador c9300l-48p-4x

Enviar la consulta
Enviar la consulta